szkolenia Damian Michalski

Szkolenie dla kelnerów „Jak w ciągu 7 dni dobrze przygotować kelnera”

Wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej pozwala mi przedstawić Państwu ofertę na kurs kelnerski online. Kurs ten dedykowany jest zarówno dla osób początkujących, które chciałyby pracować w tym zawodzie, a także dla osób, które mają już doświadczenie, ale chciałyby odświeżyć i usystematyzować swoją wiedzę. W celu łatwiejszego przyswajania wiedzy szkolenie podzielone jest na 7 części, których tematyka ma na celu przede wszystkim umożliwić zdobycie wiedzy teoretycznej, a ćwiczenia w niej zawarte pomóc rozwijać umiejętności kelnerskie. Każdy odcinek składa się części video (poznasz m.in. techniki parzenia kawy, podawania wina czy radzenia sobie w sytuacji, gdy gość złoży skargę) oraz materiałów w formie PDF (ćwiczenia oraz testy wiedzy).

KUP TERAZ

Dzień pierwszy

Film video + materiały pdf

W tym odcinku dowiesz się jakie kroki musisz podjąć w pierwszym dniu pracy i z jakimi informacjami zapoznać się podejmując prace kelnera. Przedstawię Tobie podstawowe zasady i regulamin obowiązujący w restauracji. Dowiesz się na co powinieneś zwrócić uwagę w swoim wyglądzie i ubiorze oraz jakie są podstawowe kroki obsługi Klienta. Wykonasz klika ćwiczeń, które pomogą Tobie zapoznać się bliżej z kartą menu obowiązującą w Twoim lokalu.

Długość nagrania: 23 min

KUP TERAZ

Dzień drugi

Film video + materiały pdf

W drugim odcinku szkolenia zapoznasz się z rolą i obowiązkami pomocnika kelnera. Tego dnia nauczysz się także na czym polega rola hosta - gospodarza oraz w jak prawidłowy sposób otwierać i zamykać lokal, czyli przygotować go do codziennej pracy wg określonych standardów. Wykonasz test wiedzy oraz klika ćwiczeń praktycznych, które pomogą Tobie rozwinąć umiejętności kelnerskie..

Długość nagrania: 32 min

 
KUP TERAZ

Dzień trzeci

Film video + materiały pdf

Każdy kelner musi umieć pracować za barem. Tego dnia dowiedz się o podstawowych informacjach w pracy barmana: jaka jest jego rola i obowiązki, jak obsługiwać klientów na barze oraz być dobrym sprzedawcą. Zapoznasz się z procedurami otwierania i zamykania baru oraz zdobędziesz podstawową wiedzę na temat różnych rodzajów kaw i sposobie ich przygotowania. Na koniec wykonasz test wiedzy i ćwiczenia rozwijające umiejętności związane z pracą na barze.

Długość nagrania: 28 min

 
KUP TERAZ

Dzień czwarty

Film video + materiały pdf

Ten dzień jest również poświęcony pracy za barem. Zapoznasz się z podstawowymi informacjami o winie: jak powstaje, jak prawidłowo magazynować, jak podawać w 6 krokach oraz jakie rodzaje win możesz polecać do określonych potraw. W tym dniu opowiem również o bezpieczeństwie i higienie pracy oraz na koniec wykonasz test sprawdzający Twoją wiedzę.

Długość nagrania: 19 min

 
 
KUP TERAZ

Dzień piąty

Film video + materiały pdf

W tym dniu zapoznasz się bliżej z rolą i obowiązkami kelnera. Krok po kroku dowiesz się w jak prawidłowy sposób obsługiwać Klienta, jakie korzyści nam daje i na czym polega dobra rekomendacja. Opowiem Tobie jak za pomocą kliku sposobów możesz stworzyć w lokalu dobrą atmosferę oraz wywołać na kliencie niezapomniane wrażenie czyli tzw. efekt „Wow". Na koniec wykonasz test sprawdzający Twoją wiedzę.

Długość nagrania: 25 min

KUP TERAZ

Dzień szósty

Film video + materiały pdf

Ten dzień jest po to, aby jeszcze bardziej pogłębić Twoją wiedzę na temat obsługi klienta. Poznasz różne typy gości, które najczęściej odwiedzają restauracje oraz sposób ich obsługi. Pozyskasz wiedzę na temat prawidłowego zachowania i postawy podczas obsługi osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności. Dowiesz się jak skutecznie zarobić dla siebie i lokalu, w którym pracujesz czyli kilka słów o tym jak być dobrym sprzedawcą. Na koniec wykonasz test sprawdzający Twoją wiedzę.

Długość nagrania: 25 min

 
 
KUP TERAZ

Dzień siódmy

Film video + materiały pdf

W ostatnim dniu szkolenia dowiesz się na czym polega i z jakich elementów składa się praca zespołowa. Swoja dotychczasową wiedzę wzbogacisz również o świadomość tego co zrobić i jak się zachować odpowiednio w sytuacji skargi ze strony Klienta. Opowiem o tym co to są alergeny i w jakich najczęściej występują produktach. Na koniec wykonasz test sprawdzający Twoją wiedzę.

Długość nagrania: 21 min

KUP TERAZ

Całe szkolenie DZIEŃ 1-7

7 filmów video + materiały pdf

Szkolenie „Jak w ciągu 7 dni dobrze przygotować trenera" jest przeznaczone dla osób, które zarządzają lub prowadzą restauracje, hotele, kawiarnie i bary. Szkolenie to może pomóc w krótkim czasie przeszkolić pracowników do roli kelnera. Program zawarty w szkoleniu jest podzielony jest na 7 części ( adekwatny do 7 dni tygodnia) i zawiera filmy video oraz materiały i ćwiczenia w pdf.

Łączna długość video: 2 godz. 56 min